Bengisu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği | Diş Kliniği Demetevler, Ortodontik Tel Tedavisi, İmplant

Bengisu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Bengisu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

BENGİSU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Demetevler 12. Caddede bulunan kliniğimiz metro, otobüs, minibüs gibi çeşitli toplu taşıma araçlarına konum itibariyle çok yakındır. Bu sebeple en iyi ve ideal tedavilere kolayca erişilebilmektedir.

Kliniğimizde diş eti tedavileri, zirkonyum kaplama ve çeşitli protez işlemleri, lazerle diş beyazlatma işlemi, implant tedavisi, kanal tedavisi, restoratif diş tedavisi gibi bir çok hizmet verilmektedir. Geniş hizmetler sunan ağız ve diş sağlığı polikliniğimiz hem en iyi hem de en rahat tedavileri yapmayı hedeflemektedir.

Kliniğimizde diş hekimliği alanında bir çok tedaviyle hizmet vermekle birlikte tedavilerimizin yanı sıra hastalarımıza ailemizden birisi gibi yaklaşarak onları rahatlatıp korkularını yenmelerine yardımcı oluyoruz. Onları evlerindeymiş gibi hissettirip mümkün olan en iyi hizmeti almalarını sağlıyoruz. Demetevler Diş Kliniği

ORTODONTİ NEDİR?

Ortodonti dişlerde çapraşıklıkları, boşlukları, çene yüz bozukluklarını vs. tedavi eden bir diş hekimliği bilim dalıdır. Ortodontik tedavinin mutlaka bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir.

Ortodontik tedavide amaç dişlerin düzgün bir şekilde dizilmelerini sağlayarak hastalara hem daha estetik hem de daha fonksiyonel bir diş dizimi oluşturmaktır. Ortodonti düşünülenin aksine sadece estetik amaçlı yapılmamaktadır. Çene bozuklukları ileriki zamanlarda eklem bozukluklarına, ağrılara sebep olabilmektedir. Bu da çiğneme fonksiyonun aksamasına sebep olmaktadır. Bu tarz durumlarda hasta çiğneme fonksiyonunu yerine getirirken zorlanır ve beslenme konusunda sıkıntılar ortaya çıkar. Aynı zamanda çapraşık bir şekilde sıralanmış dişlerde güzel bir temizlik sağlanamayabilir. Bu da çürüklere, diş taşlarına sebep olabilir. O yüzden ortodontik tedavi önemli bir tedavir.

ORTODONTİK TEDAVİ NASIL YAPILIR?

Ortodontik tedavi dişlerin  üzerine veya çene kemiğine uygulanan sabit ya da takıp çıkarılabilen çeşitli aparatlar yardımıyla yapılır. Bu aparatların hangi şekilde olacağı isteğe bağlı değil, tedavinin gereklerine göre belirlenir. Ortodontik tedavisi için sizi kliniğimize bekliyoruz. . Ortodontik Tel Tedavisi Demetevler

DENTAL İMPLANT

Bir veya daha fazla diş eksikliği tedavisinde kullanılan yapay diş kökleridir. Dental implantlar vücuda tamamen biyouyumlu olan titanyum materyalinden yapılır. Çene kemiği içerisine yerleştirilen dental implantlar diş kökü görevi görür. Çene kemiği ile osteointegrasyonunu tamamlayan implant üzerine uygun protez yapılır.

İMPLANT NASIL YAPILIR?

Lokal yani bölgesel anestezi altında yapılır. Bu sayede operasyon sırasında hasta herhangi bir ağrı veya acı hissetmez. Operasyon öncesinde ve sonrasında hekimin tavsiyeleri ve reçetelerine uyulması işlem sırasında ve sonrasında hasta konforunu arttırır. İmplant tedavisi için sizi kliniğimize bekliyoruz. . İmplant Tedavisi Demetevler

Tel : 0850 220 5262

Mobil : 0534 058 86 08

ADRES : Demetevler Mah. 357. Cadde No :59/A, 06200 Yenimahalle/Ankara

Bengisu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği | Diş Kliniği Demetevler, Ortodontik Tel Tedavisi, İmplant

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir