Yasal Uyarı

Tamcan Sağlık(tcsaglik.com) sitesindeki bilgiler hiçbir şekilde tıbbi veya alternatif tıp kapsamında teşhis ve tedavi yerine geçmez. Web sitesi içinde yer alan sağlık, sağlıklı yaşam, ilaç/krem gibi tüm konuların teşhis, tedavi ve önerilerinin konun uzmanı hekimler tarafından yapılması gerekmektedir. Site içinde yer alan tüm bilgiler her hastalık ve her hasta için geçerli öneri değildir. Konular; öneri, teşhis veya tedavi olarak kesinlikle DEĞERLENDİRİLMEMELİDİR. 

Sitede yer alan tüm bilgiler genel sağlık bilgileridir. Web sitesi içinde yer alan tüm bilgiler sadece ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla ele alınmıştır. Her hastalık, ilaç, teşhis ve tedavi ile ilgili MUTLAKA uzman hekimler ile görüşülmesi gerekmektedir.

Site üzerinde verilen bilgiler, sahibinin bilimsel tecrübeleri veya herhangi bir tıbbi bir uygulama, tedavi veya ameliyat için dayanak veya yol gösterici değildir.

Web sitesi içinde her alan tüm bilgiler öneri olarak değerlendirilemez. Tedavi, teşhis ve muayene yerine geçmez. 

Web sitesinde yer alan bilgiler hastalık tanısı için kullanılamaz. 

Web sitesinde yer alan bilgiler tedavi amacıyla kullanılamaz. Site içeriğini bu tarz amaçlarla kullanan kişilerin bilgileri kullanımından kaynaklanacak tüm sorumluluk ziyaretçilere aittir. Siteyi ziyaret eden kişilerin bu uyarıları kabul ettiği varsayılmaktadır.

Site üzerinde yer alan tüm yazılar sık sık güncellenir ve alternatifler hakkında bilgiler verilir, bununla beraber verilmiş olan tüm bilgilerin güncel ve eksiksiz olacağı garanti edilmemektedir.

Site içerikleri sürekli olarak güncelleştirilmeye çalışılmaktır fakat yine de site üzerinde bulunan herhangi bir yazının eksiksiz veya tam olduğu garanti edilmemektedir. Site üzerinde herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak için uzman doktora başvurulmalıdır.

tcsağlık.com tamamen okuyucuya genel sağlık konularında bilgi vermeyi amaç edinmiştir. Resmi bir kurum veya kuruluşla ortak olarak çalışmamaktadır.

Siteye giren ziyaretçiler siteyi kullanmaya başladıkları zaman yukarıda yazan uyarıları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadırlar.