Online Terapi ve Psikolog Randevusu

featured

Çağımızda birçok kategoriden psikolojik rahatsızlıklar karşımıza çıkmakta ve maruz kalan insan sayısı günden güne değişmektedir. Bu kapsamda da online psikolog randevu alımı gibi ihtiyaçlar da beraberinde artış göstermektedir. Bütün Psikoloji de danışanlarına birçok konuda terapi danışmanlığı sunan uzman psikolog ekibiyle faaliyet gösteren bir kuruluştur.

 

Türkiye genelinde ve yurt dışında tercih edilen Bütün Psikoloji, sahip olduğu geniş kadrosuyla danışanlarının psikolojik terapi ihtiyaçlarına yönelik terapiler sunar. Donanımlı, uzman ve yetkin ekibiyle onlarca konuda terapi sunan Bütün Psikoloji, hem yüz yüze hem de online olarak terapi danışmanlığı alabileceğiniz birkaç kuruluştan birisidir. Psikologların takvimine göre değişkenlik gösterebileceği gibi genellikle haftanın 7 günü terapi danışmanlığı sağlanmaktadır.

 

Yetişkin terapisi, çocuk terapisi, ilişki terapisi, cinsel terapi ve çift terapisi gibi birçok kapsamlı konuda terapi danışmanlığı sağlayan Bütün Psikoloji, yıllardan beri sektörde var olan ve şimdiye kadar binlerce danışanına terapi desteği sağlamış olan önemli kuruluşlardandır.

 

Bütün Psikoloji ile Terapi Danışmanlığı

Bütün Psikoloji, hem internet ortamı üzerinden online olarak hem de yüz yüze olarak psikolog randevu ihtiyaçlarına yönelik terapiler özel bir psikoloji kliniğidir. Kuruluş dönemlerinden bu yana danışan beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılayan Bütün Psikoloji, bireysel terapi danışmanlığından hariç olarak kurumsal danışmanlık hizmeti kapsamında yönetici koçluğu, seminer-webinar ve çalışanlara psikoterapi desteği gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.

 

Mümkün olduğunca uygun seans fiyatlandırmasına sahip olan Bütün Psikoloji, sahip olduğu bilgi birikimi ve uzmanlığı da baz alındığında sektöründe uygun fiyatlarda danışmanlık sunan merkezlerdendir. Genel olarak Bütün Psikoloji’yi tercih etmeniz için aşağıdaki sebepleri sıralayabiliriz:

 

 

l Kurumsal bir kimliğe sahip olması,

l Profesyonel anlamda online psikolog randevusu ihtiyacına karşılık verebilmesi ve hizmetler sunması,

l Danışan beklentilerini tamamen karşılaması,
l Alanında uzman ve donanımlı psikolog ekibine sahip olması,

l Danışan memnuniyetini ön planda bulundurması.

 

Neden Online Terapi Tercih Edebilirsiniz?

 

Terapi ihtiyaçlarınız için birçok nedene bağlı olarak online terapi tercihi yapabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminin katmış olduğu online farkındalığı, birçok sektörün online platformlara yönelmesini de sağladı. Psikolojik danışmanlık anlamında da online terapi imkanı sunan psikolojik merkezler, danışanlarına online platformlar yardımıyla terapi desteği sağlayabiliyor.

 

Özellikle online terapi danışmanlığına uygun koşullarınız ve ortamınız var ise, Bütün Psikoloji üzerinden online terapi hizmeti alabilir ve seanslarınıza yüz yüze katılım sağlamaya gerek olmadan online platformlar üzerinden katılabilir ve online terapi konforuyla psikoloğunuzla görüşebilirsiniz.

 

 

Online Terapinin Farkı Nedir?

Online terapi randevusu bugün en çok tavsiye edilen ve ayrıca başvurulan yöntemler arasında yer almaktadır. Bu kapsamda da online terapist randevusu almanın en iyi yolu Bütün Psikoloji sitesinden bir randevu formu doldurulmasıdır.

 

Ev ya da işletmenizin konforunda psikologunuzla internet üzerinden online olarak terapi danışmanlığı alabilmenizi sağlayan Bütün Psikoloji, dilediğiniz ve kendinizi en rahat hissettiğiniz ortamdan terapi almanıza olanak sağlamaktadır. Yüz yüze terapiden herhangi bir fark olmadan aynı yöntemlerle aynı terapi yaklaşımları ve bilgi birikimiyle zaman kaybetmeden hızlıca terapi danışmanlığı alabilirsiniz. Profesyonel kadrosuyla danışanlarına terapi sağlayan Bütün Psikoloj’den randevu alarak siz de online psikolog randevu al ihtiyacınıza yönelik çözüm üretebilirsiniz.

Online Terapi ve Psikolog Randevusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir