Ezgi YURDABAK ŞÖHRET Isparta Psikolog Hizmetleri

Ezgi YURDABAK ŞÖHRET Isparta Psikolog Hizmetleri
Ezgi YURDABAK ŞÖHRET Isparta Psikolog Hizmetleri

Psikolog Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik lisans programı ve Psikoloji lisans programından mezun olarak onur derecesi almış bir psikologdur. Çocuk ve ergen psikolojisi alanında uzmanlaşmış bir psikolojik danışman olarak bilinir. Özellikle çocuk ve ergenler için bilişsel davranışçı terapi gibi çeşitli teknikleri kullanır ve Doç. Dr. Vahdet Görmez ve Prof. Dr. Hakan Türkçapar gibi uzmanlardan eğitimler almıştır. İ

Ayrıca çocuk odaklı oyun terapisi, masal terapisi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, çocuk resimlerinin yorumlanması ve çocuk resim testleri, okul danışmanlığında psikodrama ve alternatif teknikler, kısa süreli ve çözüm odaklı danışmanlık, bilişsel davranışçı terapi yönelimli sınav kaygısı ile başa çıkma danışmanlığı, terapötik kartlar, çocuk gelişim testleri ve aile danışmanlığı alanlarında eğitimler almıştır. Yetkinliğe ve uygulayıcı belgelerine sahiptir.

Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, aynı zamanda Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim Dalında lisansüstü eğitimine de devam etmektedir. 2014 yılından beri birçok kurumda psikolog olarak görev almış ve birçok kişiye yardımcı olmuştur. Sorunlarınızdan profesyonel bir kişi aracılığı ile kurtulmak en iyi seçim olacaktır.

Isparta Psikolog Deyince Akla İlk Gelen Hizmet

Isparta ilinin merkezinde ve diğer bölgelerinde yaşayan insanlar, psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetlerine ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu ihtiyaçlarını Ezgi YURDABAK ŞÖHRET gibi başarılı bir psikolog sayesinde rahatlıkla çözebiliyorlar. Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, çocuk ve ergen psikolojisi üzerine yoğunlaşmış ve bu alanda uzmanlaşmış bir psikologdur. Psikolojik danışmanlık hizmetleri, insanların yaşadıkları duygusal, düşünsel ve davranışsal sorunların çözülmesine yardımcı olur. Bu hizmetler çocuklar, ergenler, gençler ve yetişkinler için mevcuttur.

Ezgi YURDABAK ŞÖHRET, kişilerin yaşadıkları duygusal, düşünsel ve davranışsal sorunları çözmelerine yardımcı oluyor. Isparta bölgesinde hizmet veren Psikolojik Danışman olarak, danışanlarına en iyi hizmeti vermektedir. Özellikle çocuk ve ergen danışanlar için, alanında uzman olmasından dolayı rahatlıkla anlar ve danışanlarına özel çözüm yolları yaratır. Eğer kısa süre içerisinde sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, Ezgi YURDABAK ŞÖHRET sizleri en kısa sürede çözüme götürerek sorunlarınızdan kurtaracaktır. Isparta bölgesinde yaşayan ve Isparta Psikolog servisinden yararlanacak çocuk ve ergen danışanlar için her zaman yardıma hazırdır.

Ezgi YURDABAK ŞÖHRET Isparta Psikolog Hizmetleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir