IMEX Krem Nedir?

Imex sivilce kremi, cildin üstüne sürülen bir antibiyotik çeşididir. İçerikleri sayesinde ciltteki sivilcelerinizden kolaylıkla kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

IMEX krem nedir?
IMEX krem nedir?

Cildinizdeki sivilceler her geçen gün çoğalıyor ve kontrol sağlamakta zorluk yaşıyorsanız muhakkak bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Çoğunlukla hormonların çalışma düzenin değiştiği regl, ergenlik dönemi ve hamilelik gibi dönemlerde artan sivilcelerin tedavisi için kullanılan IMEX krem nedir? Bu krem hakkında merak edilen bütün soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Imex Sivilce Kremi Nedir?

Sivilceler pek çok kişinin karşılaştığı cilt problemlerinden bir tanesidir. Sivilceleri geçirmek için insanlar pek çok yöntem denemektedir ve en etkili yöntemi aramaktadır. Sivilcelerinden kurtulmak için en çok kullanılan krem, Imex kremdir. IMEX krem nedir? sorusunu soran her insan ürünün etkilerini merak etmektedir.

Imex sivilce kremi, cildin üstüne sürülen bir antibiyotik çeşididir. İçerikleri sayesinde ciltteki sivilcelerinizden kolaylıkla kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığı zaman ciltte çok iyi bir değişim sağlayan Imex kremin etkileri pek çok kişiyi memnun etmektedir. Sivilcelerin tedavisinde aktif olarak kullanılan krem, sivilceleri 2 günde kurutma etkisine sahiptir. Kremin etkisinin çok hızlı olmasının yanında düzenli kullanımdan sonra uzun süre ciltte sivilce oluşumunu engellemektedir.

Imex Krem Nasıl Kullanılır?

Imex sivilce kremi, sivilce ve siyah lekeler için çok etkili bir kremdir. Kremi uygulayacağınız bölgeye sürmeden önce cildinizi muhakkak temizlemeniz ve el hijyeninize dikkat etmeniz gerekmektedir. Sivilceli bölgeye yeteri kadar krem alarak masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Her gün sabah-akşam olmak üzere iki defa kremi ihtiyacınız olan bölgeye uygulayabilirsiniz.

Bunlara ek olarak kremin en güzel yanlarından bir tanesi de fondöten olarak kullanıma uygun olmasıdır. Kremi ton eşitsizlikleri olan bölgelere sürerek bu görüntüyü engelleyebilirsiniz.

Imex sivilce kremini 14 gün boyunca düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Sonrasında 7 gün ara vererek cildinizi dinlendirmelisiniz. Daha sonrasında tekrar bu döngüye başlayarak 14 gün kullanıp 7 gün ara vermeniz gerekmektedir. Sivilceleriniz hala geçmedi ise muhakkak doktorunuza danışmalısınız. Imex sivilce kremini kullanım tavsiyelerine göre kullanmanız ve dozaj talimatlarına uymanız gerekmektedir. Aksa bir durumda Imex sivilce kreminin yararından daha çok zararını görme ihtimaliniz vardır.

Olası Yan Etkileri

  • Ciltte kızarıklık ve şişlik
  • Ciltte yanma hissiyatı
  • Acı
  • Kaşıntı
  • Saç derisinde kepeklenme, kuruluk ve yağlanma

Eğer sizde bu yan etkileri yaşıyorsanız doktorunuzdan yardım almanız gerekmektedir.

IMEX Krem Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir