Worbimed ile Garantili Sakal Ekimi

Worbimed
Worbimed

Worbimed kliniği hastalara gerçekçi sonuçları garanti eder. Greft sayısı ve sakal ekiminin sonucu hastalara yanlış beyan edilmez. Doktorlar sakal ekimi operasyonundan önce ameliyatı planlar. Her ne kadar bu estetik bir işlem olsa ve sizin ne istediğiniz önemli olsa da doktorunuzun önerilerini dikkate almanızda fayda vardır.

Saç Ekimi İşlemleri

Saç ekimi, saçı vücudun bir bölgesinden alıp başka bir bölgeye taşıyan uygun fiyatlı bir cerrahi prosedürdür. Geçmişte, saç greftinin sonuçları doğal görünmüyordu ve iyileşme süreci acı vericiydi. Şimdi, en son teknolojiler ve teknikler kullanılarak, uygun fiyatlı saç restorasyonu mümkündür.

Sakal Ekimi İşlemleri

Sakalın yoğun olduğu başın arka veya çenenin alt kısmındaki donör bölgeden alınan greftlerin travma, kesik veya başka nedenlerle sakal kaybı gözlenen bölgelere nakledilmesi sakal ekimi operasyonu olarak bilinir. Lokal anestezi altında gerçekleştirilen operasyon yaklaşık 8 saat sürer ve sonrası ağrısızdır.

Tek bir uygulama ile başarı oranı yüksektir. Bazı kişilerde ikinci bir ameliyat gerekebilir. Günümüzde erkekler için önemli bir görünüm kriteri olan sakal, berberler tarafından çeşitli modeller sağlanarak düzeltilmektedir ancak gevşek sakal için kesin tedavi sakal ekimidir. Sakal ekiminin faydalarından biri de sakalın şekillendirilmesinin planlama aşamasında yapılacak olmasıdır. Kişinin yüzüne uygun sakal şekli birlikte seçilir ve sakal bu plan dahilinde kişiye nakledilerek ömür boyu kullanılır.

Kaş Ekimi İşlemleri

Kaş kıllarının dökülmesi birçok nedenden dolayı meydana gelebilir. En yaygın nedenler aşırı koparma, yaralanma, travma, yaşlanmanın yanı sıra genetik ve tıbbi kaynaklı saç dökülmesidir. Kaş ekimi prosedürü, yaşayan ve büyüyen folikülleri kaş bölgesine geri getirmek için kullanılabilir. Bazı hastalar tam, kalın kaşlara sahip olmak isterken, diğer hastalar yara izinin daha az görünür hale getirilmesini ister.

Worbimed.com ile Ağrısız Sonuçlar

Planlama aşamasında en önemli noktalardan biri hastanın boyun, baş, yüz ve alın bölgesinin değerlendirilmesi ve saç köklerinin incelenmesinin yanı sıra ne olursa olsun hastanın karşılaşabileceği tüm olası sonuçların anlatılması ve gerçekçi bir beklentiye sahip olunmasıdır. Aksi takdirde bireyler kendilerini kandırılmış ve hayal kırıklığına uğramış hissedecektir. Bundan kaçınmak için her zaman güvenebileceğinize inandığınız kliniklerden profesyonel yardım alın.

worbimed.com, dünyanın dört bir yanından gelen hastalar üzerinde safir FUE yöntemiyle sakal ekimi tedavileri gerçekleştirmiş ve olumlu sonuçlar almıştır. Operasyonun tüm aşamaları, alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip hekimlerin gözetiminde, en son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilir. Kişiler tüm sakal ekimi süreci hakkında kapsamlı ve gerçekçi bir şekilde bilgilendirilir.

Worbimed ile Garantili Sakal Ekimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir