İşçi Avukatı İçin Özkök Hukuk Bürosu

İşçi Avukatı İçin Özkök Hukuk Bürosu
İşçi Avukatı İçin Özkök Hukuk Bürosu

Her birimiz büyük umutlarla ve büyük hayallerle yeni işlerimize başlıyor ve çalıştığımız sektörde başarılar elde ederek geleceğimizi şekillendirmek istiyoruz. İşe başlayan herkes uzun yıllar boyunca aynı iş yerinde çalışmak ve problemsiz bir şekilde iş hayatına devam etmek arzusunda.

Yaptığımız iş günlük hayatımızın büyük bir kısmını bir iş yerinde geçirmemize ve emek harcayarak hizmet etmemize neden olan bir faaliyet. Sevdiğimiz bir işi yapmak elbette çok önemli fakat yaptığımız işin karşılığını alabilmek psikolojik ve sosyal olarak rahat edebilmemiz için de bir o kadar mühimdir. Bu sebeple iş yaparken maddi karşılığı ve manevi karşılığı eksiksiz bir biçimde alabilmek oldukça önemli bir konudur.

Fakat her zaman işler yolunda gitmeyebilir ve bazı durumlarda işverenimiz ile karşı karşıya gelebiliriz. İşçi ve işveren davalarında genellikle söz konusu maddi hakların ödenmemesi olarak karşımıza çıkıyor. Bir işin karşılığında maddi hakların ödenmemesi işçinin psikolojik yıkıma uğramasına, sosyal hayatında ve aile hayatında problemler yaşamasına, rutin ödemelerini veya kredi borçlanmalarını doğru bir biçimde ödemesine ve sonuç olarak hayatının akışı içerisinde pek çok sorunla karşı karşıya kalmasına sebep olmaktadır. İş hukuku işçiyi ve işvereni maddi ve manevi alacakları karşısında detaylı bir biçimde korumaktadır.

İşçi Avukatı

Günümüzde pek çok işçi fazla mesai yapıyor, bayram ve resmi tatillerde çalıştırılıyor, aşırı iş yüküyle karşı karşıya geliyor, işten çıkarma durumunda tüm hakları eksiksiz bir biçimde ödenmiyor ve dolayısıyla hayat garantisini kaybediyor. Pek çok insan bu problemlerden kaçınıp korktuğu için işverenden haklarının büyük bölümünü talep edemiyor ve işsiz kalma korkusu yaşıyor. İş hukukunun sizlere sunduğu imkânlardan ve haklardan faydalanabilmek için bir işçi avukatı ile iş mahkemesine başvurarak haklarınızı alamadığınız işvereninden tüm haklarınızı kolaylıkla talep edebilirsiniz. İşçi avukatları bu konuda detaylı eğitim almış ve iş yerinizde yaşadığınız tüm problemleri iş mahkemesine taşıyabilecek ve maddi karşılıklarını kolaylıkla alabilmenizi olanak sağlayacak uzman avukatlardan. İşvereninden talep etmek istediğiniz tüm haklarınızı hukuka uygun bir biçimde bir Bursa avukatı yardımıyla talep edebilirsiniz.

 

İşçi Avukatı İçin Özkök Hukuk Bürosu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir